632L3I033M33300
| 対象品目: | Oscillators |
| 説明: | XTAL OSC XO 33.3330MHZ HCMOS SMD |
| 機能 | Enable/Disable |
| 周波数 | 33.333MHz |
| 包装 | Digi-Reel® |
| パケット/場合 | 4-SMD, No Lead |
| サイズ/次元 | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| 電圧-供給 | 3.3V |
| 周波数安定 | ±50ppm |
| 高さ-坐像(Max) | 0.047" (1.20mm) |
| 作動温度 | -40°C ~ 85°C |
| 電流供(Max) | 15mA |