2UD605012FTC
| メーカー: | Hammond Manufacturing |
|---|---|
| 対象品目: | Racks |
| データシート: | 2UD605012FTC |
| 説明: | ELECTRICAL ENCLOSURE |
| rohs地位: | rohs化 |
| 属性 | 属性値 |
|---|---|
| メーカー | Hammond Manufacturing |
| 対象品目 | Racks |
| ドア | Steel |
| タイプ | Equipment Cabinet |
| 色 | Gray |
| スタイル | Enclosed, Bottom, Front, Sides, Top |
| シリーズ | 2UD |
| 体重 | 554 lbs (251.3kg) |
| 特徴 | Dual Door, Removable Door, Single Access |
| 材料 | Metal, Steel |
| 部地位 | Active |
| 換気 | Non-Vented |
| 海運情報 | Drop shipped from the Manufacturer's Warehouse |
| 取付レール | - |
| 件数 | - |
| サイズ-パネル | 11.290" L x 41.500" W x 57.380" H (286.77mm x 1054.10mm x 1457.45mm) |
| サイズ-全体 | 13.350" L x 50.000" W x 60.130" H (339.09mm x 1270.00mm x 1527.30mm) |
在庫が 63 pcs
| いや「参考価格 ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $2,806.23 | $2,750.11 | $2,695.10 |
最小: 1