C2F194223LG1
| メーカー: | Hammond Manufacturing |
|---|---|
| 対象品目: | Racks |
| データシート: | C2F194223LG1 |
| 説明: | RACK FRAME |
| rohs地位: | rohs化 |
| 属性 | 属性値 |
|---|---|
| メーカー | Hammond Manufacturing |
| 対象品目 | Racks |
| ドア | Doorless |
| タイプ | Open Rack |
| 色 | Gray |
| スタイル | Open Rack, Double Frame |
| シリーズ | C2 |
| 体重 | 90 lbs (40.8kg) |
| 特徴 | Front and Rear Access |
| 材料 | Metal, Steel |
| 部地位 | Active |
| 換気 | - |
| 海運情報 | Drop shipped from the Manufacturer's Warehouse |
| 取付レール | - |
| 件数 | 24U |
| サイズ-パネル | 21.630" L x 19.110" W x 42.060" H (549.40mm x 485.39mm x 1068.32mm) |
| サイズ-全体 | 23.630" L x 23.000" W x 49.310" H (600.20mm x 584.20mm x 1252.47mm) |
在庫が 52 pcs
| いや「参考価格 ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $477.40 | $467.85 | $458.49 |
最小: 1