C2RR197023LG1
| メーカー: | Hammond Manufacturing |
|---|---|
| 対象品目: | Racks |
| データシート: | C2RR197023LG1 |
| 説明: | RACK ASSEMBLED |
| rohs地位: | rohs化 |
| 属性 | 属性値 |
|---|---|
| メーカー | Hammond Manufacturing |
| 対象品目 | Racks |
| ドア | Steel |
| タイプ | Cabinet Rack |
| 色 | Gray |
| スタイル | Enclosed, Bottom, Sides, Top |
| シリーズ | C2RR |
| 体重 | 230 lbs (104.3kg) |
| 特徴 | Removable Sides |
| 材料 | Metal, Steel |
| 部地位 | Active |
| 換気 | Non-Vented |
| 海運情報 | Drop shipped from the Manufacturer's Warehouse |
| 取付レール | Two Pair |
| 件数 | 40U |
| サイズ-パネル | 21.970" L x 19.110" W x 70.060" H (558.04mm x 485.39mm x 1779.52mm) |
| サイズ-全体 | 23.630" L x 23.000" W x 77.310" H (600.20mm x 584.20mm x 1963.67mm) |
在庫が 76 pcs
| いや「参考価格 ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $1,225.70 | $1,201.19 | $1,177.16 |
最小: 1