596-00258
| メーカー: | HellermannTyton |
|---|---|
| 対象品目: | Labels, Stickers, Decals - Preprinted |
| データシート: | 596-00258 |
| 説明: | LABEL ELECTRL WARN 4.12"X2" 50PC |
| rohs地位: | rohs化 |
| 属性 | 属性値 |
|---|---|
| メーカー | HellermannTyton |
| 対象品目 | Labels, Stickers, Decals - Preprinted |
| 形 | Rectangle |
| 幅 | 4.118" (104.60mm) |
| 長さ | 2.000" (50.80mm) |
| シリーズ | - |
| 視聴率 | IFC, NEC, UL Rated |
| 特徴 | UV Resistant, Weather Resistant |
| 言語 | English |
| 位置 | - |
| 包装 | Roll |
| 印刷タイプ | Pre-Printed, Printable (Thermal Transfer) |
| 配置 | Symbol and Text |
| 部地位 | Active |
| アプリケーション | Solar |
| 伝説(テキスト) | Warning : Electrical Shock Hazard. The DC Conductors Of This Photovoltaic System Are Ungrounded And May Be Energized |
| 取付タイプ | Adhesive |
| 色伝説 | White |
| 材料ああ吐い | Vinyl |
| 直径-ラベル | - |
| 色背景 | Red |
| 伝説(シンボルのみ) | See Legend (Text) |
| アプリケーション詳細 | Safety: Warning |
| 外径マックス | - |
| 外管径(Min) | - |