AFM3660L1VGR-F
| メーカー: | SCS |
|---|---|
| 対象品目: | Static Control Grounding Mats |
| データシート: | AFM3660L1VGR-F |
| 説明: | ANTI-FTIGUE 36X60 FLR MAT W/CORD |
| rohs地位: | rohs化 |
| 属性 | 属性値 |
|---|---|
| メーカー | SCS |
| 対象品目 | Static Control Grounding Mats |
| 色 | Gray |
| 形 | Rectangle |
| 幅 | 3' (0.91m) |
| 長さ | 5' (1.52m) |
| シリーズ | AFM |
| 特徴 | Anti Fatigue, Dissipative |
| 含む | Ground Cord, Ground Snap (2) |
| マットタイプ | Floor |
| 材料 | Vinyl |
| 厚さ | 0.38" (9.65mm) |
| 部地位 | Active |
| ~ 8重 | 1 |