PDU3EVSR10H50
| メーカー: | Tripp Lite |
|---|---|
| 対象品目: | Power Distribution, Surge Protectors |
| データシート: | PDU3EVSR10H50 |
| 説明: | 3-PHASE PDU SWITCHED 14.5KW 200/ |
| rohs地位: | rohs化 |
| 属性 | 属性値 |
|---|---|
| メーカー | Tripp Lite |
| 対象品目 | Power Distribution, Surge Protectors |
| タイプ | PDU (Power Distribution Unit) |
| エネルギー | - |
| シリーズ | - |
| 特徴 | Ethernet Control and Monitor Interface for Individual Outlets, Programmable Alerts, Load Meter |
| パク・クァンウク) | NOM, UL |
| ac店舗 | 30 |
| 紐長 | 10' (3.05m) |
| 部地位 | Active |
| 現在本 | 35A |
| 取付タイプ | Rack, Vertical |
| 領域利用 | North America |
| 電圧-入力 | 200V, 208V, 240V |
| 誘電体材料 | Metal |
| 過負荷保護 | Circuit Breaker(s) |
| コネクタ- AC入力 | CS8365C |
| コネクター- AC出力 | IEC 320-C13 (24), C19 (6) |
| メディア線保護 | - |
在庫が 78 pcs
| いや「参考価格 ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $1,523.30 | $1,492.83 | $1,462.98 |
最小: 1