SR45UBMD
| メーカー: | Tripp Lite |
|---|---|
| 対象品目: | Racks |
| データシート: | SR45UBMD |
| 説明: | 45U RACK ENCL 36" DEPTH |
| rohs地位: | rohs化 |
| 属性 | 属性値 |
|---|---|
| メーカー | Tripp Lite |
| 対象品目 | Racks |
| ドア | Steel |
| タイプ | Cabinet Rack |
| 色 | Black |
| スタイル | Enclosed, Bottom, Front, Sides, Top |
| シリーズ | SmartRack™ |
| 体重 | 285 lbs (129.3kg) |
| 特徴 | Cable Entry Systems, Locking, Removable Sides |
| 材料 | Metal, Steel |
| 部地位 | Active |
| 換気 | Back, Front, Top |
| 海運情報 | Drop shipped from the Manufacturer's Warehouse |
| 取付レール | Two Pair |
| 件数 | 45U |
| サイズ-パネル | 31.000" L x 78.750" H (787.40mm x 2000.25mm) |
| サイズ-全体 | 36.000" L x 23.630" W x 83.750" H (914.40mm x 600.20mm x 2127.25mm) |
在庫が 78 pcs
| いや「参考価格 ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $1,268.36 | $1,242.99 | $1,218.13 |
最小: 1